Vzdušnicové pneumatiky

Vzdušnicové pneumatiky manipulační technika

Prodej  » Průmyslové pneumatiky  » Vzdušnicové pneumatiky

TRELLEBORG T-800

T- 800 je pneumatika navržená společností Trelleborg, jejíž vysoká spolehlivost je zajištěna prémiovou směsí. Je dostupná v oblíbených velikostech a je považována za nejekonomičtější vzdušnicovou průmyslovou pneumatiku z nabídky Trelleborg
Tato řada pneumatik je charakteristická kroužkovým vzorem běhounu, který za všech podmínek poskytuje optimální přilnavost a záběr.
Pneu je dodávána jako set, tj. včetně duše a vložky.


TRELLEBORG T-900

T-900 je vysoce kvalitní pneumatika řady Trelleborg. Tyto produkty určené pro těžké provozy, kde jsou využívány vysokozdvižné vozíky a další průmyslová vozidla nabízejí vyjímečně široký běhoun zaručující zvýšenou stabilitu a záběr, zpevněnou boční stěnu a oblast patky, což je garancí vysoké stability a nejvyšší možné bezpečnosti.
V této řadě jsou dostupné pneumatiky od 8" do 24".
Pneu je dodávána jako set, tj. včetně duše a vložky.

 pneu pro VZV

TRELLEBORG TR-900 radiální pneumatika

TR-900 je nová řada radiálních průmyslových pneumatik Trelleborg . Jsou navrženy tak, aby odolaly zatížení v průmyslových provozech. Produkt TR-900 poskytuje stabilitu, záběr a provozní stabilitu díky unikátnímu vzorku běhounu a zpevněným bočnicím.
Pevná konstrukce umožňuje vyvinutí maximálního výkonu a redukuje prostoje, ke kterým docházelo na základě prasknutí a poškození pneumatiky. Tato pneumatika je vhodná pro jízdu na agresivních a abrazivních površích. Zpevněná bočnice nabízí lepší stabilitu a bezpečnost vybavení, nákladu i řidiče a kromě toho umožňuje vyšší rychlosti. Všechny tyto aspekty představují pro konečného uživatele úsporu času a finančních prostředků, neboť při použití TR-900 se zkracují prostoje resp. čas nutný k výměně pneumatiky vysokozdvižného vozíku a jeho údržbě, Ve velikostech od 9” do 33”.
Pneu je dodávána jako set, tj. včetně duše a vložky.

 pneu pro VZV

Kontaktní formulář   (z kategorie: Vzdušnicové pneumatiky)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky