Operativní a dílenské opravy

Operativní a dílenské opravy a servis

Servis  » Operativní a dílenské opravy

Operativní opravy u zákazníka

operativní opravy VZV Zajišťujeme servis všech běžných značek VZV a skladovací techniky. Například .Yale, Hyster, Jungheinrich, Linde, Still, Heli,Toyota,Yang, Armanni, BT, Balkancar, Cat, Cesab,Baoli, Desta, Komatsu, OM, Mitsubishi, Steinbock a další.
Operativní opravy provádějí zkušení mechanici v místě nasazení stroje standardně do 24 hodin od nahlášení závady. Zajistíme Vám kompletní ,rychlý a kvalitní servis Vaší manipulační a skladové techniky.
Přímo ve vaší provozovně provedeme údržbu a opravu vysokozdvižného vozíku a manipulační techniky . Každý servisní technik je vybaven mobilním dílenským vozem  a nejnutnějšími náhradními díly. Technici jsou vybaveni přístroji pro diagnostiku řídících jednotek , nastavování parametrů, úpravu jízdních režimů, kalibrace, nastavení servisních intervalů. Pokud je odstranění závady  časově náročné , zajistíme pro vás pronájem náhradního vozíku po nezbytně nutnou dobu.


Dílenské opravy

Opravy Vysokozdvižných vozíků malého rozsahu  jsou zpravidla prováděny přímo u zákazníka. Náročnější opravy jako např. opravy převodovek, motorů , zdvihacích věží , opravy po haváriích generální opravy nebo repase provádíme po převezení vozíku v dílnách v Ústí nad Labem.Dílenské opravy manipulační techniky jsou prováděny týmem zkušených techniků s použitím kvalitních náhradních dílů se zárukou.Technické zázemí dílny umožňuje provádět diagnostiku a náročné opravy vysokozdvižných vozíků na vysoké kvalitativní úrovni.Zajistíme také přepravu vozíku do opravy i zpět. Pokud potřebujete náhradnní vozík využijte služeb půjčovny vozíků.Po dobu opravy vám poskytneme odpovídající vozík za zvýhodněných podmínek.

 servis manipulační techniky dílenské opravy dílenské opravy dílenské opravy dílenské opravy dílenské opravy

Kontaktní formulář   (z kategorie: Operativní a dílenské opravy)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky