Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky prodej

Prodej  » Paletové vozíky a ruční technika

Paletové vozíky

Základem každého skladu a výroby je kvalitní paletový vozík. Firma Stapler dodává mechanické a ručně vedené paletové vozíky s pestrou škálou využití a parametrů. Kromě klasických paletových vozíků určených standardně k přepravě europalet je možné zakoupit  speciální modely paletových vozíků různých délek a šířek, taktéž paletový vozík s váhou, nůžkový, s brzdou, vozík do terénu, snížený, nerezový, vysokozdvižný s rychlozdvihem a mnoho dalších typů paletových vozíků.

Výhodou mechanických vozíků je nízká pořizovací cena, téměř nulové provozní náklady a menší nároky na manipulační prostor.
Paletové vozíky (paleťáky) umožňují jednoduchou a rychlou manipulaci v prodejnách, skladech, kontejnerech, malých prostorech dvorech se zpevněným povrchem halách atd. Vybirat mužete mezi ručně vedenými, mechanickými, elektrickými, nebo akumulátorovými paletovými vozíky.


Paletový vozík CBG III

paletový vozík CBGIII Nejprodávanějším produktem této kategorie je paletový vozík Totallifter CBG III.
Základní parametry:
nosnost:               2500kg
rozměr vidlic:       1150/580mm
řídící kola:             hliník/guma
kola vidlic:             tandem PU
popis:                    robustní provedení , spolehlivý hydraulický agregát , garance dostupnosti náhradních dílů

Prodejní cena:     9280kč bez DPH


Paletové vozíky v různém provedení

Dodáváme paletové vozíky o nosnosti 2000, 2200 ,2500 a 3000 kg v různém provedení podle potřeby zákazníka s možností volit délku a šířku vidlic, nosnost, počet kol a jejich materiál, rychlost zdvihu. Prodáváme paletové vozíky speciální, nerezové, na role, nužkové,terénní a další .Déle dodáváme ruční VZV vozíky, vozíky na sudy , speciální voziky a plošiny, atypové dle přání zakazníka.

Vozíky se vyrábějí v mnoha provedeních,snížené ,nerezové a děli se na nízkozdvižné ,vysokozdvižné a speciální .Ruční mechanické vozíky jsou určeny pro manipulaci na zpevněných a rovných plochách a uvnitř hal. Jsou vhodné do míst s omezeným pracovním prostorem a v místech, kde není možné použít motorem hnanou techniku. Vozíky se vyrábějí v mnoha provedeních, pro manipulaci s nestandardním materiálem např. přeprava a vyklápění sudů atd.

 paletový vozík na role paletový vozík nůžkový paletový vozík inox paletový vozík krátký paletový vozík s váhou paletový vozík dlouhý

Kontaktní formulář   (z kategorie: Paletové vozíky a ruční technika)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky