Bezpečnostní světla

Bezpečnostní světla

Prodej  » Bezpečnostní světla

Bezpečnostní světla - Blue Spot Safety Light

bezpecnostni osvetleni Bezpečnostní světlo Blue Spot Safety Light slouží jako bezpečnostní prvek do nepřehledných míst v provozu manipulační techniky. Bezpečnostní světlo Blue Spot je inovace přinášející další zvýšení bezpečnosti provozu manipulační techniky. Jde o optickou formu výstrahy před pohybujícím se vysokozdvižným vozíkem, která zajišťuje vyšší míru bezpečnosti ve skladových uličkách či ve výrobních provozech, zvláště v hlučném provozu, ve zhoršených viditelnostních podmínkách nebo v nepřehledných úsecích.

 efekt efekt

Světla Blue Spot Safety Light jsou k dostání i v červené a modré barvě, aby bylo možné vybrat tu nejvhodnější barvu pro prostředí, kde bude osvětlení v provozu.

 efekt efekt

Bezpečnostní světla -RED Zone Safety Light

Obloukové bezpečnostní světlo je tvořeno velmi jasnými LED světly, která jsou upevněna k horní části ochranného rámu nad řidičem. Koncentrovaný světelný paprsek vytváří výrazný oblouk na podlaze v okolí vozíku. Tím varuje chodce i řidiče jiné manipulační techniky a bezprostřední okolí před blížícím se vysokozdvižným vozíkem.

 bezpecnostni osvetleni efekt

Světla Zone Light jsou u nás dostupná i v jiných barevných variantách. Barva světla by měla být kontrastní a tak je vhodné volit barvu, která není ve Vašem pracovním prostředí úplně častá. Oblouková světla je možné zakoupit ve třech barevných provedeních, lineární světla pouze v červené barvě.

   efekt

Kontaktní formulář   (z kategorie: Bezpečnostní světla)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky