Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky Prodej

Prodej  » Vysokozdvižné vozíky

Použité vysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Společnost Stapler Servis s.r.o. dodává použité čelní vysokozdvižné vozíky, ručně vedené nízkozdvižné  a vysokozdvižné vozíky , boční a čtyřcestné vozíky a další manipulační techniku. Všechny dodávané vozíky splňují zákonné technické požadavky , mají platnou technickou kontrolu dle platných předpisů. Na použitpou techniku poskytujeme záruku 6 nebo 12 měsíců v závislosti na stáří a stavu konkrétního stoje.
Samozřejmostí je poskytnutí poradenství při výběru manipulační techniky vhodné pro váš kokrétní provoz a potřeby.Ke všem dodávaným vozíkům poskytujeme záruční a pozáruční servis.
Vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku dodáváme podle individuálních potřeb  zákazníka.Pro každého zákazníka připravíme konkrétní nabídku manipulační techniky - značka, pohon, nosnost, zdvih, výbava, stáří, cenová kategorie, financování ,  přesně podle jeho přání.
Hlavní výhodou použitých a repasovaných vysokozdvižných vozíků je poměr kvality a ceny.


Repasované vysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Zajišťuje naše specializované servisní středisko, jehož tým servisních techniků je schopen splnit nejen všechny požadavky našich zákazníků na kvalitu a rychlost opravy, ale navíc každý z členů tohoto týmu působí jako samostatný poradce.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Vysokozdvižné vozíky)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky