Repase vysokozdvižných vozíků

Repase a servis vysokozdvižných vozíků

Servis  » Repase vysokozdvižných vozíků

Repase manipulační techniky

Nechcete se zbavit Vašeho stávajícího vozíku, ale už má své chyby. Nevadí , my vám ho zrepasujeme nebo provedeme opravu v rozsahu dle vašeho požadavku.Hledáte kvalitu , spolehlivost , osobní přístup? U nás je najdete.
Repase vysokozdvižného vozíku prodlouží jeho životnost ,  přinese úsporu investičních prostředků  a daňovou výhodu. Cena celkové repase je zhruba 50% pořizovací ceny nového stroje.
V rámci repase je vysokozdvižný vozík rozebrán, provedena podrobná prohlídka , renovace či výměna součástí a opětovné sestavení do provozuschopného stavu. Repase se provádí u zařízení, které fyzicky nebo morálně dožívá (lze ji ztotožnit s generální opravou či rekonstrukcí). V rámci repase jsou některé součásti nahrazeny novými, jiné očištěny, opraveny , prohlédnuty, natřeny či jinak ošetřeny.
Repasovat lze buď celý stroj nebo jeho jednotlivé funční skupiny , jako například motor, hydraulický agregát , převodovku , nápravy,  elektroinstalaci.
V případě celkové repase vám nabídneme zapůjčení náhradního vozíku za zvýhodněnou cenu. Vše na základě cenové nabídky, kterou zpracujeme po podrobné prohlídce , testech funkčnosti a diagnostice provedené v našich dílnách.
Nabízíme také repase přídavných zařízení.
Repase manipulační techniky provádíme v našem servisním středisku v Ústí nad Labem s použitím kvalitních náhradních dílů. Po repasi procházejí vozíky technickou kontrolou.O výsledku TK je vypracován protokol s celkovým hodnocením technického stavu vozíku.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Repase vysokozdvižných vozíků)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky