Superelastiké pneumatiky

Superelastiké pneumatiky manipulační technika

Prodej  » Průmyslové pneumatiky  » Superelastiké pneumatiky

Superelastiké pneumatiky ORCA

ORCA je superelestickou pneumatikou vyvinutou ve skupině Bergougnan jako ekonomická volba pro střední a lehké provozní podmínky.
Pneu je evropské konstrukce tří vrstev přírodní pryže, moderního běhounu a vyniká velmi dobrou stabilitou, nízkým valivým odporem a dobrou absorbcí šoků a vibrací při provozu vozíku.
Poskytuje optimální poměr ceny a výkonu pro uvedené typy zátěže a jako taková je oceňována trhem náhradní potřeby.
Vyrábí se v nejpopulárnějších rozměrech a je rovněž dostupná ve variantě LOC pro rychlou bezkroužkovou montáž ORCA Clipper.

 pneu pro VZV

Superelastiké pneumatiky Elite XP

Nejnovější vývojová řada superelastické pneumatiky, představuje špičku v oboru a maximalizuje užitné vlastnosti pro uživatele, zejména s důrazem na dlouhou životnost. Bergougnan XP má větší objem pryže v hlavě pneumatiky a širší rozložení váhy vozíku a nákladu na pojezdovou plochu s podložkou. Tím se dosahuje optimálnějšího rozložení váhy vozíku a nákladu na pojezdovou plochu, snižuje specifický tlak na podložku a prodlužuje životnost zvláště u velmi zatížených vozíků. Moderní vzorek zajišťuje vysokou trakci, lepší toleranci k přetížení pneu a široká sekční šířka pneu i zlepšenou stabilitu vozíku i nákladu. Bergougnan XP je volbou profesionálů pro maximální spolehlivost a poměr ceny k výkonu pneumatiky, která dovoluje optimalizovat náklady na provoz vozíku. Bergougnan XP je dostupný i ve variantě LOC pro bezkroužkovou mantáž a v různých druzích pryže včetně varianty bílé pro čisté podlahy.

 pneu pro VZV pneu pro VZV

Kontaktní formulář   (z kategorie: Superelastiké pneumatiky)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky