Login

Vzdušnicové pneumatiky

TRELLEBORG TR-900 radiální pneumatika

TRELLEBORG TR-900 radiální pneumatika

TR-900 je nová řada radiálních průmyslových pneumatik Trelleborg . Jsou navrženy tak, aby odolaly zatížení v průmyslových provozech. Produkt TR-900 poskytuje stabilitu, záběr a provozní stabilitu díky unikátnímu vzorku běhounu a zpevněným bočnicím.

Pevná konstrukce umožňuje vyvinutí maximálního výkonu a redukuje prostoje, ke kterým docházelo na základě prasknutí a poškození pneumatiky. Tato pneumatika je vhodná pro jízdu na agresivních a abrazivních površích. Zpevněná bočnice nabízí lepší stabilitu a bezpečnost vybavení, nákladu i řidiče a kromě toho umožňuje vyšší rychlosti. Všechny tyto aspekty představují pro konečného uživatele úsporu času a finančních prostředků, neboť při použití TR-900 se zkracují prostoje resp. čas nutný k výměně pneumatiky vysokozdvižného vozíku a jeho údržbě, Ve velikostech od 9” do 33”.

Pneu je dodávána jako set, tj. včetně duše a vložky.


TRELLEBORG T-900 diagonální pneumatika

TRELLEBORG T-900 diagonální pneumatika

T-900 je vysoce kvalitní pneumatika řady Trelleborg.

Tyto produkty určené pro těžké provozy, kde jsou využívány vysokozdvižné vozíky a další průmyslová vozidla nabízejí vyjímečně široký běhoun zaručující zvýšenou stabilitu a záběr, zpevněnou boční stěnu a oblast patky, což je garancí vysoké stability a nejvyšší možné bezpečnosti.

V této řadě jsou dostupné pneumatiky od 8" do 24".Pneu je dodávána jako set, tj. včetně duše a vložky.


TRELLEBORG TR-800 radiální pneumatika

TRELLEBORG TR-800 radiální pneumatika

T- 800 je pneumatika navržená společností Trelleborg, jejíž vysoká spolehlivost je zajištěna prémiovou směsí. Je dostupná v oblíbených velikostech a je považována za nejekonomičtější vzdušnicovou průmyslovou pneumatiku z nabídky Trelleborg

Tato řada pneumatik je charakteristická kroužkovým vzorem běhounu, který za všech podmínek poskytuje optimální přilnavost a záběr.
Pneu je dodávána jako set, tj. včetně duše a vložky.Stapler servis s.r.o. Drážďanská 85, 400 07 Ústí nad Labem, Tel: +420475503192, Fax: +420475503119, E-mail: info@stapler.cz

odkazy: Webhosting