Login

Úvodní stránka

O nás

O násSTAPLER servis s.r.o. se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti manipulační techniky. Díky výborným kontaktům se zahraničními dodavateli může nabídnout širokou paletu zánovní a repasované manipulační techniky.

Nosnou součástí našich služeb je servis, pronájem a prodej manipulační techniky a náhradních dílů. Nabídky techniky jsou v sekci vysokozdvižné vozíky. Nabízíme nejen zánovní vysokozdvižné vozíky, ale i použité, repasované vysokozdvižné vozíky různých značek dle přání zákazníka se zárukou:
Hyster, Linde,Jungheinrich, TCM, Manitou, Yale, Fantuzzi a další.
Heli, OM Pimespo, Combilift, Aisle-master, Mast Explorer,  a další.

Servis manipulační techniky

Servis manipulační technikyDodáváme náhradní díly pro manipulační techniku téměř všech značek a servis na profesionální úrovni. Kvalitou a rychlostí služeb se firma Stapler Servis s.r.o. stále častěji prosazuje u velkých a prosperujících odběratelů, většinou z řad zahraničních společností a neustále zlepšuje svou pozici na trhu právě v oblasti služeb jakými jsou manipulační technika.


Nové,repasované i použité vysokozdvižné vozíky nabízíme dle individuálních potřeb každého zákazníka.Pro každého zákazníka připravíme konkrétní nabídku manipulační techniky - značka, pohon, nosnost, zdvih, výbava, stáří, cenová kategorie, financování - přesně podle jeho přání.
Hlavní výhodou použitých a repasovaných vysokozdvižných vozíků je poměr kvality a ceny.


Bazar VZV a manipulační techniky

Zajistíme prodej použitích VZV a manipulační techniky, dle Vašeho zadání. BAZAR VZV dle Vašich požadavků a potřeb.


Pronájem VZV a manipulační techniky

Zajistíme pronájem VZV a manipulační techniky, dle Vašeho zadání.Půjčovna VZV Vám nabízí  možnost krátkodobých a dlouhodobých pronájmů VZV dle Vašich požadavků a potřeb.


Naše služby

Naše služby

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně dle jeho potřeb. Při servisním zásahu klademe důraz na kvalitu, pružnost a úsporu nákladů. Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka a neustálá akceschopnost jeho manipulační techniky. Působíme hlavně v regionu severní, střední a západní Čechy.Stapler servis s.r.o. Drážďanská 85, 400 07 Ústí nad Labem, Tel: +420475503192, Fax: +420475503119, E-mail: info@stapler.cz

odkazy: Webhosting