Login

Repasovaná manipulační technika

REPASE vašeho vozíku a repasovaná manipulační technika

Nechcete se zbavit Vašeho stávajícího vozíku, ale už má své chyby. Nevadí my vám ho zrepasujeme dle vašeho přání.

Hledáte kvalitu za výhodnou cenu? Tady jí najdete. Nabízíme reapasovanou manipulační techniku která se od té nové liší prakticky jen nižší cenou. Od paletizačních vozíku přes různé vysokozdvižné vozíky až po regálové zakladače,tahače nebo přídavná zařízení  – to vše v perfektním stavu a za dobré ceny, které vás potěší. Stačí si jen vybrat.K repasi vybítáme značkové a málo jeté stroje.

Pokud máte ve své flotile vozík, který byste rádi opravili - REPASOVALI, odprodali či jej vyměnili za jiný, obraťte se na nás.

 V případě celkové rapase Vaší techniky Vám nabídneme zapůjčení vozíku  zdarma. Vše na základě cenové nabídky

Nabídmeme Vám stroj renovovanách značek Hyster, Yale, Still, Linde,OM, Jungheinrich, Manitou,Toyota,BT,  a další.

Možnost prodeje formou leasingu.

Dodáváme novou, repasovanou a použitou manipulační techniku různých značek. Pro každého zákazníka připravíme konkrétní nabídku - značka, pohon, nosnost, zdvih, výbava, stáří, cenová kategorie, financování - přesně podle jeho přání. Hlavní výhodou použitých a repasovaných vozíků je poměr kvality a ceny. Nabízíme také repase přídavných zařízení.Repase manipulační techniky provádíme v našem servisním středisku v Ústí nad Labem a používáme originální náhradní díly. Po repasi procházejí vozíky technickou kontrolou, kterou provádí kontrolní technik, certifikovaný akreditovaným certifikačním orgánem č. 3073 OSMV. O výsledku TK je vypracován protokol s celkovým hodnocením technického stavu vozíku.
Pro zajištění kvality a spolehlivosti stroje, dodáváme pouze vozíky a manipulační techniku do 6 let stáří. Na vozíky do 2 let stáří poskytujeme záruku jako na nový stroj.
Naše repasované vozíky na prodej najdete na stránce Bazar nebo Akce.


Stapler servis s.r.o. Drážďanská 85, 400 07 Ústí nad Labem, Tel: +420475503192, Fax: +420475503119, E-mail: info@stapler.cz

odkazy: Webhosting