Login

Regály-vybavení skladů

Regály pro široké použití

Dodáváme regály paletové, policové, konzolové. Ocelové konstrukce a regály pro speciální řešení. Nabízíme regály pro archivy, knihovny, muzea a regály pro průmyslové použití a nejrůznějších skladových prostor.


Regály paletové

Regály paletové

Stavebnicový systém pro výšky až do 20 m a pro zatížení buňky do 4 500 kg. Regálové sloupy jsou šroubované nebo svařované pro nosnosti sloupce i přes 20 t. Nosníky palet vyráběny v libovolné délce a řadě průřezů a jsou přestavitelné bez šroubových spojů. Regálové buňky možno doplnit příčníky, plechovými policemi, dřevodeskou, rošty apod.


Regály policové

Regály policové

MICROSCAFF
Svorníkový policový systém, jednoduchá montáž, pevnost. Vhodný pro vybavení archivů, dílen, skladů apod..
Sestavuje se ze systémových profilů, které se vzájemně sestavují bez použití šroubových spojů.
Regál je možno vybavit nosnými deskami z hliníkových profilů nebo dřevotřísky. Zatížení se pohybuje od 150 do 300 kg. Maximální zatížení je 2000 kg. Typizované barevné provedení - červená. Další barevné provedení dle dohody.


Regály konzolové-stromečkové

Regály konzolové
Regály konzolové
Regály konzolové
Regály konzolové

Jsou vhodné pro skladování ocelových profilů, trubek, dřevotřískových desek a plechů. Výška regálu , délka konzoly a zatížení na konzolu dle požadavků.

Vyrobeno z válcovaných, popř. tenkostěnných profilů. Možnost doplnit bočním vedením pro vozík, dřevotřískou, rošty, případně střešní konstrukcí.


Ocelové plošiny

GalerieGalerie

Ocelové plošiny poskytují optimální využití prostoru přízemí a plošiny. Nosná konstrukce plošin je vyrobena z válcovaných profilů nebo profilů SIGMA. Přístup na podlaží je prostřednictvím schodiště. Přísun zboží na plošinu se uskutečňuje přes předávací místo nebo zdvižnou plošinou.

Technická specifikace:
světlá výška plošiny min. 2100 mm dle ČSN
uspořádání roztečí sloupů plošiny, dle požadavků zákazníka
rovnoměrné zatížení plošiny 300-800 kg/m2
pokrytí plošiny: dřevodeska, podlahové zinkované panely, pozinkované ocelové polorošty, ocelové plechy (žebrované nebo oválnými výstupky)
možnost vícepodlažních plošin
variantně možno doplnit osvětlením
barevné provedení: základní odstín modrá RAL 5010, na zvláštní přání je možno dodat plošinu i v jiném barevném provedení odstín RAL


Regály pojízdné, archivy

Umístěním policových regálů na pojízdné podvozky získáte vysoce funkční skladový a archviační systém, který efektivně využije daný prostor.
Regály mohou být doplněny o plné boční stěny, stropní díly, dělící přepážky, speciální nosníky pro ukládání oděvů, výsuvné police, držáky etiket apod.

vlastní pohon je realizován řetězovým převodem s ovládací růžicí nebo volantem
kolejnice jsou ukotveny ke stávající podlaze nebo zabetonovány do nové podlahy
na krajní regál celého systému lze montovat posuvné dveře a uzamykání podvozku, které ochrání uložený materiál před nepovoleným přístupem


Regály fotogalerie

paletové a policové regály Staplerpaletové a policové regály Staplerpaletové a policové regály Staplerpaletové a policové regály Stapler


Stapler servis s.r.o. Drážďanská 85, 400 07 Ústí nad Labem, Tel: +420475503192, Fax: +420475503119, E-mail: info@stapler.cz

odkazy: Webhosting