Login

Paletové vozíky a ruční technika

Paletové vozíky 2500kg

Paletové vozíky 2500kg

nosnost 2500Kg
rozměry:
délka ližin:     1150 mm
rozteč ližin:     540 mm
výška zdvihu:  195 mm
kvalitní kola
průměr kol :     200mm
průměr malých kol: 80mm 
zadní kola tandem polyuretan +nájezdové kolečko Spolehlivá hydraulika, rychlý zdvih

cena: 9.270,- Kč      bez DPH a dopravy


možnost dodání koleček dle přání

V případě zájmu...


Paletový vozík 2500kg s hliníkovými koly

Paletový vozík 2500kg s hliníkovými kolynapř. pro použití ve slévárnách
V případě zájmu...


paletové vozíky

Základem každého skladu a výroby je kvalitní paletový vozík. Firma Stapler dodává mechanické a ručně vedené paletové vozíky s pestrou škálou využití a parametrů. Kromě klasických paletových vozíků určených standardně k přepravě europalet je možné zakoupit  speciální modely paletových vozíků různých délek a šířek, taktéž paletový vozík s váhou, nůžkový, s brzdou, vozík do terénu, snížený, nerezový, vysokozdvižný s rychlozdvihem a mnoho dalších typů paletových vozíků.
Výhodou mechanických vozíků je nízká pořizovací cena, téměř nulové provozní náklady a menší nároky na manipulační prostor.
Paletové vozíky (paleťáky) umožňují jednoduchou a rychlou manipulaci v prodejnách, skladech, kontejnerech, malých prostorech dvorech se zpevněným povrchem halách atd. Vybirat mužete mezi ručně vedenými, mechanickými, elektrickými, nebo akumulátorovými paletovými vozíky.

Paletové vozíky

Dodáváme paletové vozíky o nosnosti 2000, 2200 ,2500 a 3000 kg v různém provedení podle potřeby zákazníka s možností volit délku a šířku vidlic, nosnost, počet kol a jejich materiál, rychlost zdvihu. Prodáváme paletové vozíky speciální, nerezové, na role, nužkové,terénní a další .Déle dodáváme ruční VZV vozíky,vozíky na sudy , specíalní voziky a plošiny, atypové dle přání zakazník.
Vozíky se vyrábějí v mnoha provedeních,snížené ,nerezové a děli se na nízkozdvižné ,vysokozdvižné a speciální .Ruční mechanické vozíky jsou určeny pro manipulaci na zpevněných a rovných plochách a uvnitř hal. Jsou vhodné do míst s omezeným pracovním prostorem a v místech, kde není možné použít motorem hnanou techniku. Vozíky se vyrábějí v mnoha provedeních, pro manipulaci s nestandardním materiálem např. přeprava a vyklápění sudů atd.


Stapler servis s.r.o. Drážďanská 85, 400 07 Ústí nad Labem, Tel: +420475503192, Fax: +420475503119, E-mail: info@stapler.cz

odkazy: Webhosting