Login

Opravy manipulační techniky

Poskytujeme servis všech běžných značek VZV a skladovací techniky na našem trhu např.YALE, HYSTER, Jungheinrich, LINDE, STILL, Heli,Toyota,Yang, Armanni, BT, Balkancar, Cat, Cesab,Baoli, Desta, Komatsu, OM, Mitsubishi, Steinbock a další.

ZAJISTÍME Vám kompletní ,rychlý a kvalitní servis Vaší manipulační a skladové techniky. Servis manipulační techniky provádějí zkušení mechanici v místě nasazení stroje standardně do 24 hodin od nahlášení závady. V případě potřeby nebo většího rozsahu opravy čelního vysokozdvižného vozíku, opravime Váš stroj v servisní dílně a bude-li třeba zajistíme i náhradní stroj .


Opravy vysokozdvižných vozíků

Zajišťuje naše specializované servisní středisko, jehož tým servisních techniků je schopen splnit nejen všechny požadavky našich zákazníků na kvalitu a rychlost opravy, ale navíc každý z členů tohoto týmu působí jako samostatný poradce.


Poradce

K širokému poli jeho působnosti patří samozřejmě hlavně samotná opravárenská činnost. Tento poradce dále však sám z největší míry rozhoduje o průběhu opravy , dokáže určit pravděpodobnou příčinu závady vysokozdvižného vozíku, doporučí preventivní opatření, včas upozorňuje na další možné nedostatky vozíku ve spojitosti s často opomíjenou oblastí, a to bezpečností práce na daném stroji. Jeho cílem je zajistit nejkvalitnější služby a ekonomický provoz vašich vozíků.


Operativní servis a pohotovost

Operativní servis a pohotovostGarantovaný příjezd technika do 24 h.
Opravy provádíme i mimo pracovni dobu. Běžné opravy VZV a skladové techniky jsou zpravidla prováděny přímo u zákazníka, opravy širšího rozsahu jako např. opravy převodovek, motorů nebo repase provádíme po převezení vozíku v dílnách v Ústí nad Labem. Přepravu vozíku, díky naší orientaci v logistice, sami na přání zákazníka zajišťujeme. Potřebujete-li nahradnní vozík využijte Stapler RENT půjčovnu vozíku.Dle vašeho přání zajistíme pronájmů VZV a skladové techniky dle vašeho praní.Stapler servis s.r.o. Drážďanská 85, 400 07 Ústí nad Labem, Tel: +420475503192, Fax: +420475503119, E-mail: info@stapler.cz

odkazy: Webhosting